Djali i presidentit publikon foton më të bukur me prindërit

Endriti tashmë është fytyrë e njohur për publikun, ku shumë shpesh përmendet në mediat rozë.

E gjithë familja përveç aspektit profesional janë të nj ohur për qëndrimin dhe stilin e veçantë që kanë.
Endrit Thaçi ka publikuar një imazh bashkë me prindërit.Në rrjetin e tij social ‘Instagram‘ nuk është se ndan postime të shumta, edhe ato çka i publikon janë më shumë familjare, shkruan GazetaBlic.Edhe këtë herë, ka zgjedhur të postoi një foto bashkë me presidentin Thaçi dhe nënën e tij, Lumnije Thaçin.

Leave a comment