Gresa Behluli është për momentin një person shu më i përfolur në publik e media rozë.

Ajo para dy muajve i dha fund beqarisë me një dasmë tejet madhështore dhe që po komentohet ende, Gresa pas martesës është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Më herët Gresa i kishte flokët ngjyrë të kuqe dhe dukej shumë ndryshe.

A thua e ka parë burri i saj me këtë pamje?!

Leave a comment