Gëzimja del për shët itje me bu rrin, ves hja e saj mori gjithë vëmendjen

Gëzime Krasniqi është tani një emër shumë i njohur për publikun. Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së m irënjohur, Remzie Osmanit, Gëzimja është shumë e përfolur në publik që pas martesës me djalin e këngëtares. Meqë është aktive në rrjete sociale, ajo sot ka publikua rnjë foto ku shihet se ka […]

Kunata e Motrave M ustafa me stil spo rtiv, do të befasoheni si po duket

Motrat Mustafa janë këngëtaret shu më të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare. Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite,  Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale. Edhe kunata e tyre Medina […]

MOS E HUMBISNI! Kjo es hte re ceta me e mire, kunder te gjitha sem undjeve

Kompostoja e panxharit është një recetë tradicionale ruse qe përmban komponente që aktivizojnë mël çinë, veshkat dhe zorrët. Është bërë nga fermentimi i panxharit. Rezultatet e disa hulumtimeve mjekësore tregojnë se konsumimi i saj pengon zhvillimin e tumoreve malinje, dhe mëlçisë ,pastron trupin nga toksinat dhe “mbeturinat” e tjera, heq kapsllëkun dhe probleme të tjera […]

Ramushi dhe An ita e përcjellin Gji nin në ditën e parë të shkollës, por ky detaj ju ka ikur te gjithve!

Kryeministri në dorëheqje Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e saj Anita kanë përcjellur djalin e tyre Gjinin në ditën e parë të shkollës. Haradinaj përmes disa fotografive të postuara në Facebook ka shkruar se Gjini po e nis një etapë të re të në Gjimnazin “Loyola”“Në ditën e parë të shkollës për këtë vit akademik krah […]

Këtë nu mër e mbanë Daut Haradiinaj

Kjo është lista e plotë e kandidatëve per deputet nga koalicioni AAK-PSD Koalicioni AAK-PSD ka publikuar listën e plotë të kandidatëve për deputet. I pari që prin është Ramush Haradinaj, ndërsa pas tij është Visar Ymeri. Kryetari i PSD-së, Shpend Ahmeti është i fundit në listë. Sipas komunikatës që e ka dërguar AAK-ja, renditja e […]

Zeka: ‘Une jam i no minuari për kryeministër më i arsimu ari’ (VIDEO)

AZeka: ‘Une jam i nominuari për kryeministër më i arsimuari’ (VIDEO) I nominuari për kryeministër nga PEK-u, Milaim Zeka tha se ai është i nominuari për kryeministër të vendit më i arsimuari për zgjedhjet parlamentare më 6 tetor. “Disa kandidat për kr… Kryetari i Partisë Euroatlantike, Milaim Zeka, është i ftuar në emisionin Pressing Zgjedhor […]

Ram ush Haradinaj je p lajm in e fundit p ër liberalizimin e vizave

Liberalizimi i vizave vazhdon të mbetët ҫështje e pa zgjidhur për Kosovën. Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj ka pritur në takim ambasadorin italian Piero Cristoforo Sardi.Haradinaj në takim ka përkujtuar mbështetjen e Italisë ndër vite për Kosovën. Ai ka thënë se ky partneritet duhet të vazhdojë edhe në procesin e liberalizimit të vizave për Kosovën.“Italia […]

Learta ka da lur sonte me në nën e saj, pamja e dy zonjave mori të rë vëmendjen

Learta Jakupi është ndër person azhet me te perfolura në mediat r ozë. Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit,Learta ka dalur sonte me nënën e saj, pamja e dy zonjave mori tërë vëmendjen. Tashmë ajo njihet edhe me dyqanin e saj të veshjeve elegante për femra ‘Mia Matin’. […]

Djali i presidentit pub likon foton m ë të bukur me prindërit, e gjithë vëmendja te nëna e tij

Djali i presidentit publikon foton më të bukur me prindërit Endriti tashmë është fytyrë e njohur për publikun, ku shumë shpesh përmendet në mediat rozë. E gjithë familja përveç aspektit profesional janë të nj ohur për qëndrimin dhe stilin e veçantë që kanë. Endrit Thaçi ka publikuar një imazh bashkë me prindërit.Në rrjetin e tij […]

Gresa Behluli m e flokë të kuqe, si d o të re agoje burri i saj kur ta shoh?

Gresa Behluli është për momentin një person shu më i përfolur në publik e media rozë. Ajo para dy muajve i dha fund beqarisë me një dasmë tejet madhështore dhe që po komentohet ende, Gresa pas martesës është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës. Më herët Gresa i […]