Shpetim Desku publi kon një fo to bashkë me familjen, por gruaja e tij e merr gjithë vëmendjen, kaq e bukur është bërë

Shpetim Desku është ndër moderatorët më të shikuar, e kjo për shkak të përshtatjes së emisionit të tij me shije n masive të publikut kosovar. Ai nga një aktor u kthye në këtë profesion dhe tani duket se më së miri e ka gjetur vetën,Shpetim Desku publikon një foto bashkë me familjen, por gr uaja […]

Egzonës i pëlqen vet ja e veshur m e dimija, shikoni ҫfarë ka bërë sot

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është shumë e përfolur. Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, shkruan Janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë. Egzona nuk mungon me postime të ndrysh me në rrjete sociale krahas […]

Njihuni me kunatën e 8 motrave Mustafa, kaq e bukur është

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare. Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, shkruan ORAinfo.. Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale Edhe kunata e tyre […]

Belegu: Albin Kurti nuk e konsideron Enver Hoxhën figurë të keqe shqiptare

Indeks Online Logo Belegu: Albin Kurti nuk e konsideron Enver Hoxhën figurë të keqe shqiptare Viber IconINDEKSONLINEE Hënë, 16 Shtator 2019 23:59 Kandidati për deputet i koalicionit AAK-PSD, Erolld Belegu e ka kritikuar kryetarin e LVV-së, Albin Kurti për deklaratën e bërë në emisionin ‘Pressing’ në T7. Kurtit iu kërkua që të zgjidhte tri figurat […]

61 vjeçari padit shtetin që nuk ia njohu statusin e invalidit

Në këtë vend që po shihni jeton që 20 vjet 61 vjeçi, Medin Shala nga fshati Ujëmirë i Klinës. Për 20 vjet radhazi Medini po kërkon të drejtën e tij për pension invalidor. Kjo pasi që ai gjatë luftës duke u kthyer nga Gjermania për në Kosovë, ishte rrahur thuajse për vdekje nga forcat serbe. […]

Paralajmëron Sylë Tahirsylaj: Ja çfar ë dimri na p ret këtë vit

Ditët e ftohta të dim rit shpesh dinë të jenë të pa dëshiruara për shumëkënd. Kureshtja është e mad he edhe për temperatur at që do të jenë gjatë muajve acarë. Për emisionin #Gjesi në T7, profesor Sylë Tahirsylaj ka treguar edhe për temperaturat që do të na përcjellin gjatë ditëve në vazhdim. Sipas tij […]